Zip Perde Nerelerde Kullanılır?

Zipscreen olarak adlandırılan perdeler, kumaşın her bir tarafında dikey olarak kaynaklı ve patentli fermuarları olan bir silindir tipi perde sistemidir. Dış mekân perdesi olarak üretilmiş, ısıya, soğuğa ve rüzgara dayanıklıdır. Güneşten korunma ve koruma sağlarlar ve zararlı güneş ışınlarından koruyarak dış mekanlarda sağlığınız için mükemmeldirler.

Fermuarlar, açık ve kapalı tenteleri çekerken, kumaşı yerinde sabit tutan özel yan kanallarda çalışır. Kullanımı kolay, açık alanlarınızı kaplamak için idealdir ve hem modern hem de klasik mimariye uyacak kadar şıktır.

Zip Perde Modelleri
Zip perdelerimiz, belirli renk paletlerine uyacak şekilde toz kaplamalı olabilen şık bir headbox ve yan kanallara sahiptir. 5 metreye kadar genişlikte üretilebilmekte Manuel ve motorlu olmak üzere 2 kontrol seçeneği mevcuttur.

Zip Perde Nerelerde Kullanılır

  • verandalar
  • pergolalar
  • Yarı açık alanlar
  • Kafeler
  • Oteller

Zip Perde Kullanım Faydaları

  • Açık alanları kaplar, açık hava yaşamınızı ve eğlence alanlarınızı optimize eder
  • Son derece çok yönlü, güneş gölge, rüzgarlık ve yağmur bariyeri gibi davranıyor
  • See-through kumaş, görünümden yararlanarak ısı ve parıltı korumasına izin verir

HİZMETLERİMİZ

Ayvalık zip Perde,Didim zip Perde,Fethiye zip Perde,Kuşadası zip Perde,Kemer zip Perde,Çeşme zip Perde,Marmaris zip Perde,Bodrum zip Perde,Alanya zip Perde,Antalya zip Perde,Silivri zip Perde,Datça zip Perde,Kırmızı zip Perde,siyah zip Perde,beyaz zip Perde,mavi zip Perde,pembe zip Perde,mor zip Perde,yeşil zip Perde Adana zip Perde, Adıyaman zip Perde, Afyon zip Perde, Ağrı zip Perde, Amasya zip Perde, Ankara zip Perde, Antalya zip Perde, Artvin zip Perde, Aydın zip Perde, Balıkesir zip Perde, Bilecik zip Perde, Bingöl zip Perde, Bitlis zip Perde, Bolu zip Perde, Burdur zip Perde, Bursa zip Perde, Çanakkale ,, Çankırı zip Perde, Çorum zip Perde, Denizli zip Perde, Diyarbakır zip Perde, Edirne zip Perde, Elazığ zip Perde, Erzincan zip Perde, Erzurum zip Perde, Eskişehir zip Perde, Gaziantep zip Perde, Giresun zip Perde, Gümüşhane zip Perde, Hakkari zip Perde, Hatay zip Perde, Isparta zip Perde, İçel (Mersin) zip Perde, İstanbul zip Perde, İzmir zip Perde, Kars zip Perde, Kastamonu zip Perde, Kayseri zip Perde, Kırklareli zip Perde, Kırşehir zip Perde, Kocaeli zip Perde, Konya zip Perde, Kütahya zip Perde, Malatya zip Perde, Manisa zip Perde, K.maraş zip Perde, Mardin zip Perde, Muğla zip Perde, Muş zip Perde, Nevşehir zip Perde, Niğde zip Perde, Ordu zip Perde, Rize zip Perde, Sakarya zip Perde, Samsun zip Perde, Siirt zip Perde, Sinop zip Perde, Sivas zip Perde, Tekirdağ zip Perde, Tokat zip Perde, Trabzon zip Perde, Tunceli zip Perde, Şanlıurfa zip Perde, Uşak zip Perde, Van zip Perde, Yozgat zip Perde, Zonguldak zip Perde, Aksaray zip Perde, Bayburt zip Perde, Karaman zip Perde, Kırıkkale zip Perde, Batman zip Perde, Şırnak zip Perde, Bartın zip Perde, Ardahan zip Perde, Iğdır zip Perde, Yalova zip Perde, Karabük zip Perde, Kilis zip Perde, Osmaniye zip Perde, Düzce zip Perde